26.06.2018

Dr Mateusz Grzesiak z Akademii WSB z nagrodą Science for Business

Dr Mateusz Grzesiak, adiunkt w Katedrze Zarządzania Akademii WSB, psycholog i międzynarodowy trener, odebrał nagrodę Science for Business miesięcznika Manager za praktyczne i efektywne łączenie nauki z biznesem.

Gala Manager Award odbyła się 20 czerwca 2018 r. we wnętrzach Restauracji Aurelio w Warszawie. Organizatorem gali był miesięcznik Manager.

Gości powitali Żaneta Dotka, prezes Wydawnictwa Bussines Magazine Manager, Piotr Cegłowski, redaktor naczelny i prowadzący galę dziennikarz TVN Michał Żebrowski.

Nagroda specjalna - Science for Business - została przyznana parze naukowców — prof. nadzw. dr hab. Katarzynie Bilińskiej-Reformat z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i dr. Mateuszowi Grzesiakowi z Akademii WSB za tworzenie pionierskich i przynoszących wymierne korzyści rozwiązań biznesowych z zakresu nauk zarządzania i marketingu dla sektora MSP oraz wyznaczanie nowych kierunków rozwoju dla branży szkoleniowo-konsultingowej.

- Współczesny biznes potrzebuje nauki do bycia bardziej przewidywalnym, powtarzalnym i skalowalnym. Nauka natomiast potrzebuje biznesu do bycia praktyczniejszą, przełożenia teorii na rzeczywistość, uproszczenia i dostosowania modeli do wymagań rynkowych. Laureaci  nagrody są najlepszym dowodem na to, że praktyczne i efektywne połączenie nauki i biznesu jest nie tylko potrzebne, ale również możliwe i korzystne dla obu stron - czytamy w uzasadnieniu organizatorów.

Nagrodę odebrała żona laureata dr Iliana Ramirez–Grzesiak.

/mpm, 25.06.2018/