Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

Ponad 6 tysięcy uczestników, 8 dni, 8 miast, 82 szkolenia - tak w liczbach przedstawia się wrześniowa edycja, cyklicznej już inicjatywy, Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń. Od 15 do 22 września uczestnicy rozwijali swoje kompetencje oraz nabywali nowe umiejętności z obszarów takich jak zarządzanie, pedagogika, prawo pracy czy HR, w których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe.

W ramach tegorocznej edycji wydarzenia, zainteresowani mogli zdobywać wiedzę podczas spotkań z wieloma specjalistami. Na szkoleniu „Management 3.0: Jak dbać o motywację i rozwój ludzi w organizacji?”, prowadzonym przez dr Marcina Lisa i Dariusza Wylona, uczestnicy mieli okazję poznać atuty studiów podyplomowych Management 3.0 Akademia Zwinnego Zarządzania.

O tym „Jak zbudować mistrzowski zespół sprzedażowy w oparciu o wartości sportowe” można było posłuchać na wykładzie Jakuba Lewandowskiego, który korzystając ze swojego doświadczenia, pokazywał swoim słuchaczom, dlaczego warto wprowadzać wartości np. panujące w Polskiej Reprezentacji Amp Futbollu do swoich zespołów sprzedażowych. Dla osób zainteresowanych tematyką poruszaną na szkoleniu , szczególnie polecamy studia podyplomowe Akademia Menedżera Sprzedaży.

Marta Ir przybliżała tematykę spektrum autyzmu podczas szkolenia „Poznaję siebie, odkrywam świat... Zabawy i ćwiczenia dla dziecka ze spektrum autyzmu”. Dla osób zainteresowanych tematyką spektrum autyzmu polecamy studia podyplomowe Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe - diagnoza i terapia - studia kwalifikacyjne oraz Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (Oligofrenopedagogika) - studia kwalifikacyjne.

Osoby chcące uzyskać wiedzę na temat nowych metod rekrutacji oraz tego, jakie kompetencje są dziś poszukiwane przez pracodawców, mogły zaspokoić swoją wiedzę na szkoleniu Agaty Hango „JA vs Rynek Pracy”, na którym oprócz wcześniej wspomnianych zagadnień można było przeanalizować metody prezentacji swoich umiejętności, zdobyć umiejętności wyznaczania celów zawodowych oraz analizy swoich słabych i mocnych stron.

Szkolenia w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń odbywały się w Dąbrowie Górniczej, Cieszynie, Żywcu, Krakowie, Olkuszu, Bielsko- Białej, Katowicach oraz Częstochowie.

Dla Uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń przygotowano certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach oraz atrakcyjne bonifikaty na studia podyplomowe.

Wśród szczególnie polecanych kierunków znajdują się:

Programy zaawansowane (MBA)

Studia oświatowe- studia kwalifikacyjne

Studia z zakresu coachingu

Studia z zakresu HR i kadr

Studia z zakresu zarządzania