12.11.2015

Wizyta Małopolskiego Kuratora Oświaty w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Innowacje w systemie oświaty, perspektywy rozwoju szkolnictwa zawodowego i doświadczenia małopolskich szkół w tym obszarze były tematem spotkania Aleksandra Palczewskiego,  Małopolskiego Kuratora Oświaty z przedstawicielami władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej: prof. nadzw. dr Zdzisławą Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB, dr Marcinem Lisem, Prorektorem ds. Rozwoju i Spraw Studenckich oraz Dominikiem Penarem, Prodziekanem ds. Kształcenia Ustawicznego.

W efekcie rozmów podpisano porozumienie dotyczące wspólnych projektów edukacyjnych i przedsięwzięć naukowo-badawczych oraz inicjatyw w obszarze kształcenia ustawicznego uczniów i pedagogów.