05.07.2017

02.07.2017 r. – obron na kierunku Zarządzanie ciąg dalszy…

W tym dniu bronili się studenci ze specjalności Marketing i zarządzanie sprzedażą. Studentów do końca nie opuszczało pozytywne nastawienie, mimo pewnych obaw przed recenzentem prac dyplomowych. Przyjazna atmosfera i życzliwość komisji przyczyniły się do minimalizacji stresu i pozwoliły osiągnąć wszystkim zdającym bardzo dobre wyniki. Recenzent, wbrew obiegowym opiniom, okazał się nie taki straszny.

Obrona pracy dyplomowej zwieńczyła kilkuletni proces kształcenia na pierwszym stopniu studiów. Pozytywny wynik egzaminu dyplomowego, stanowiący podstawę uzyskania tytułu zawodowego, dał absolwentom, oprócz wzmocnienia swojej pozycji zawodowej i perspektyw awansu, również możliwość dalszego kształcenia na studiach drugiego stopnia i na studiach podyplomowych. Gorąco zachęcamy do podjęcia tego trudu.

Drodzy Licencjaci. Serdecznie gratulujemy wytrwałości i zaangażowania włożonego w zdobycie wyższego wykształcenia oraz umiejętności godzenia nauki z pracą zawodową. Z dużym sukcesem zrealizowaliście wyznaczony przez siebie cel. Miejcie z tego satysfakcję i cieszcie się tym osiągnięciem. Życzymy Wam wielu sukcesów osobistych i zawodowych, nieustającej odwagi w wyznaczaniu nowych życiowych celów oraz wytrwałości i cierpliwości w ich osiąganiu.