07.09.2015

7 marca Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych WSB w Żywcu

W sobotę 7 marca wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Wyższej Szkole Biznesu zapraszamy do udziału w „Dniu Otwartym Studiów Podyplomowych”.

Kandydaci na studia będą mieli okazję wziąć udział w prezentacji różnych kierunków studiów, spotkać się z wykładowcami oraz uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez ekspertów Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB

Sprawdź warsztatową formę pracy na studiach podyplomowych w WSB.

Spotkaj innych uczestników zainteresowanych podjęciem studiów podyplomowych. Buduj sieć kontaktów, która w życiu i biznesie często decyduje o sukcesie. Poznaj ludzi takich jak Ty. Otwartych na nową wiedzę, odważnie stawiających na rozwój i inwestycję w Siebie - jedyną, która zawsze przynosi korzyści.

Zobacz z bliska jak wygląda nasza Uczelnia. Sprawdź w jakiej formie i w jakich warunkach odbywają się zajęcia dla słuchaczy studiów podyplomowych. Poznaj ekspertów, którzy prowadzą zajęcia na studiach podyplomowych WSB. Warsztat będzie doskonałą okazją by odbyć indywidualne konsultacje dotyczące programu i warunków studiowania.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

7 marca 2015
Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych - Wydział Zamiejscowy w Żywcu
od godz. 10.00

Warsztat 1
Jak wspierać rozwój dziecka w okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym? Trening umiejętności wychowawczych dla rodziców i pedagogów

Wykładowca:

dr Agnieszka Smolicka - absolwentka pięcioletnich jednolitych studiów magisterskich na Uniwersytecie Śląskim na kierunku pedagogika, specjalność edukacja filozoficzno-społeczna. Doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii (Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach). Wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu z Dąbrowy Górniczej Wydział Zamiejscowy w Żywcu.
Interesuje się literaturą z zakresu pedagogiki, psychologii i aksjologii.

Warsztat  2
Zarządzanie w jednostkach samorządowych i podległych

Wykładowca:

dr Bogusław Wyleciał – wykładowca akademicki, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, absolwent studiów podyplomowych „Zarządzanie w Jednostkach Samorządowych i Podległych” oraz „Zarządzanie Placówkami Oświatowymi”, Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Żywcu, Dyrektor Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu, wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, prowadzi zajęcia na Wydziale Zamiejscowym w Żywcu oraz w Cieszynie.

Warsztat 3
Ideas for Teaching English Grammar to Young Learners

Wykładowca:

mgr Izabela Brączek - Nauczyciel języka angielskiego, zainteresowana metodyką nauczania języków obcych oraz translatoryki, absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sosnowcu o specjalności język angielski oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach na kierunku filologia angielska, wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, prowadzi zajęcia w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu na studiach I stopnia z języka angielskiego oraz na studiach podyplomowych – Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.