26.09.2019

Absolwenci Wydziału Zamiejscowego w Żywcu odebrali dyplomy ukończenia studiów wyższych

W dniu 24 września 2019 r. w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Akademii WSB odbyła się Akademicka Gala wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych absolwentom z kierunków Zarządzanie i Pedagogika. W semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019 Absolwenci ukończyli studia w następujących specjalnościach:  Zarzadzanie jakością, Marketing i zarządzanie sprzedażą, Kadry i płace w praktyce, Rachunkowość i podatki, Psychologia w biznesie, Administracja publiczna i gospodarka samorządowa, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Menedżer projektu oraz Resocjalizacja.

Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych to dla absolwentów ważny element życia, a dla  Uczelni jedna z ważniejszych chwil. Absolwentów i towarzyszące im osoby powitał dr Bogusław Wyleciał, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Żywcu. Do gratulacji i życzeń dołączył się Pan Antoni Szlagor, Burmistrz Miasta Żywiec.

Następnie Absolwentom Akademii WSB wręczono wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe oraz bardzo dobre wyniki w nauce. Dyplomy i wyróżnienia wręczali Pan Antoni Szlagor – Burmistrz Miasta Żywiec, Pan Jarosław Gowin Przewodniczący Rady Miejskiej w Żywcu, Promotorzy, Recenzenci prac dyplomowych oraz Wykładowcy Akademii WSB.

W roku akademickim 2018/2019, w semestrze letnim, Rektor Akademii WSB wyróżniła 21  absolwentów: 7 absolwentów za bardzo dobre wyniki w nauce i 14 absolwentów za najlepsze prace dyplomowe.

Uroczystość wręczenia dyplomów uświetnił występ Aichy wokalistki, autorki tekstów i muzyki, założycielki i liderki zespołu Aicha Magija.

Po zakończeniu Gali zgromadzeni Absolwenci mięli okazję do wykonania pamiątkowych zdjęć i wspólnego świętowania.

Wszystkim Absolwentom serdecznie dziękujemy za udział w naszej uroczystości, gratulujemy uzyskania wysokich wyników oraz życzymy dalszych sukcesów oraz powodzenia w skutecznej realizacji celów zawodowych oraz osobistych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów magisterskichpodyplomowych w Akademii WSB.