09.09.2015

Bezpłatne warsztaty w ramach Dni Otwartych Studiów Podyplomowych

Dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, anglistów oraz wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym. Wydział Zamiejscowy w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na cykl bezpłatnych, atrakcyjnych warsztatów, które odbędą się 19 września 2015 roku. W certyfikowanych szkoleniach będzie można wziąć udział w ramach Dni Otwartych Studiów Podyplomowych. Zapisy na poszczególne zajęcia już trwają! Uwaga - decyduje kolejność zgłoszeń!

Tematyka zajęć powiązana jest z aktualną ofertą studiów podyplomowych Wydziału Zamiejscowego WSB w Żywcu. Udział w bezpłatnych warsztatach jest doskonałą okazją nie tylko do podniesienia własnych kwalifikacji czy umiejętności, ale także do zapoznania się z systemem kształcenia podyplomowego w WSB, poznania wykładowców akademickich oraz studentów i słuchaczy. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w warsztatach.

Poprzednie edycje Dni Otwartych Studiów Podyplomowych znacząco pomogły uczestnikom podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego kierunku studiów.

W ramach tegorocznej edycji odbędą się następujące warsztaty:

1. Mgr Izabela Brączek: Using games in teaching English to young learners
  2. Mgr Przemysław Halama: Youtube in kindergarten

Kontakt:

mgr Aneta Sternal

asternal@wsb.edu.pl

Szczegółowy opis warsztatów:

mgr Izabela Brączek – nauczyciel, wykładowca i tłumacz z 12-letnim stażem. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu tłumaczenia ustnego i pisemnego w Instytucie Języka Angielskiego w Sosnowcu. Magister filologii angielskiej z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego. Pasjonatka języka angielskiego i kultury Wielkiej Brytanii.

09:00 – 13:00 Using games in teaching English to young learners

Podczas spotkania zaprezentowany zostanie zestaw gier do wykorzystania w czasie pracy z dziećmi. Uczestnicy warsztatów zapoznają się z tematyką efektywnego wykorzystywania gier na zajęciach oraz dowiedzą się, czym kierować się przy ich doborze.

mgr Przemysław Halama – absolwent m.in. WSJO w Poznaniu oraz CST w Sosnowcu, egzaminator oraz pracownik ZSME oraz WSB w Żywcu. Specjalizuje się w szkoleniu dorosłych w zakresie języka angielskiego.

09:00 – 13:00 Youtube in kindergarten

Celem warsztatu jest przedstawienie możliwości wykorzystania bezpłatnego i bardzo popularnego narzędzia, jakim jest youtube, w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Na zajęciach pokazane zostanie, w jaki sposób można szybko przygotować ciekawe i metodycznie wartościowe lekcje, a jednocześnie samodoskonalić warsztat językowy nauczyciela.

Formularz rejestracyjny