23.09.2015

Dni Otwarte Studiów Podyplomowych i Szkoleń

W Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w dniu 19.09.2015 przeprowadzone zostały certyfikowane szkolenia, które odbyły się w ramach Dni Otwartych Studiów Podyplomowych.

W ramach tegorocznej edycji odbyły  się następujące warsztaty:

- mgr Przemysław Halama: „Youtube in kindergarten” – przedstawiono możliwości wykorzystania bezpłatnego i bardzo popularnego narzędzia jakim jest youtube w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Na zajęciach pokazano w jaki sposób można szybko przygotować ciekawe i metodycznie wartościowe lekcje a jednocześnie samodoskonalić warsztat językowy,

- mgr Izabela Brączek: „Using games in teaching English to young learners” zaprezentowano zestaw gier do wykorzystania w czasie pracy z dziećmi. Przedstawione zostało jak efektywnie wykorzystać gry na zajęciach i czym kierować się w ich doborze.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali „Certyfikaty ukończenia szkolenia”