Dziekanat zawiesza obsługę bezpośrednią studentów

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż  podejmując działania zapobiegawcze rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV2 w okresie zawieszenia zajęć odbywających się w formie zajęć z bezpośrednim udziałem nauczycieli akademickich i studentów od 12.03.2020 r. przez okres najbliższych dwóch tygodni tj. do dnia 29.03.2020 r. dziekanat zawiesza bezpośrednią obsługę studentów i słuchaczy.

Bardzo prosimy - w okresie do 29.03.2020 r. - o przekazywanie spraw koniecznych do załatwienia poprzez e-mail lub telefonicznie do poszczególnych pracowników. Sprawy zgłoszone drogą elektroniczną będą załatwiane w trybie bieżącym. Prosimy korzystać z kontaktu poprzez e-mail oraz telefonicznie: http://www.wsb.edu.pl/kontakt-zywcu,m,zodz,466

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY I MAILOWY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 8.00 DO 16.00

Jednocześnie informujemy, że Akademia WSB dołoży wszelkich starań, aby umożliwić studentom i słuchaczom studiów podyplomowych realizację całego zaplanowanego w tym semestrze programu zajęć i osiągnięcie zakładanych efektów uczenia się. W związku z tym przygotowujemy się do prowadzenia zajęć częściowo w formule on-line i e-learning poprzez platformy edukacyjne.