21.02.2017

Dzień Bezpłatnych Szkoleń w Żywcu

Ponad 100 osób uczestniczyło 18 lutego 2017 r. w „Dniu Bezpłatnych Szkoleń” zorganizowanym w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu. To kolejna akcja szkoleniowa WSB, skierowana do wszystkich zainteresowanych rozwojem kompetencji, jaką przygotowała nasza uczelnia.

Uczestnicy mogli wybrać interesujące ich szkolenie m.in. z zakresu coachingu  lub oligofrenopedagogiki.

W programie znalazły się szkolenia:

Spotkanie z Przyjacielem – osoby z niepełnosprawnością w edukacji i społeczeństwie

Prowadząca: dr Małgorzata Kitlińska-Król

Coaching – droga rozwoju

Prowadząca: mgr Edyta Nowak-Żółty

Szkolenia oferowane w ramach „Dnia bezpłatnych szkoleń” są ściśle powiązane z oferta studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu. Uczestnicy, których zainteresuje tematyka poruszana w trakcie bezpłatnego szkolenia mogą rozszerzyć wiedzę w danym zakresie wybierając studia podyplomowe.