Festiwal Nauki w Żywcu 9-15 marca 2020

W dniach 9-15 marca 2020 roku odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Nauki, organizowanego przez Akademię WSB Wydział Zamiejscowy w Żywcu. Tegoroczna edycja Festiwalu Nauki to możliwość uczestnictwa w spotkaniach z wybitnymi postaciami ze świata nauki, psychologii, coachingu, socjologii ale też świata reklamy. Wśród gości: dr Edyta Nowak-Żółty, mgr inż. Ryszard Budniok, mgr Grzegorz Adam, mgr Katarzyna Zioła-Zemczak.

Festiwal Nauki w Żywcu to cykliczne, popularnonaukowe przedsięwzięcie, którego celem w nawiązaniu do działalności uczelni jest łączenie dwóch niezwykle istotnych obszarów, jakimi są nauka i biznes. To czas i miejsce, w którym przedstawiane i promowane są osiągnięcia nauki, inicjatywy społeczne oraz przedsięwzięcia naukowo - biznesowe na rzecz rozwoju społeczeństwa.

Festiwal Nauki odbywa się równolegle w Dąbrowie Górniczej (w siedzibie Akademii WSB) oraz Wydziałach Zamiejscowych uczelni w Cieszynie, Żywcu, Olkuszu i Krakowie. W ciągu 7 dni festiwalowych zorganizowanych zostanie około 150 spotkań (wykłady, warsztaty, laboratoria, pokazy, debaty, dyskusje panelowe).

Koordynator Festiwalu Nauki w Żywcu - mgr inż. Paulina Cader-Kania

Kontakt tel.: 725 558 880

e-mail: pcader@wsb.edu.pl

Program VII Festiwalu Nauki w Żywcu:

Poniedziałek 09 marca 2020

____________________________________________________________________________________________________________

mgr Beata Zawiślak " Odpowiedzialność karna osób dopuszczajacych sie czynów społecznie zabronionych"

Wtorek 10 marca 2020

mgr Katarzyna Zioła-Zemczak "Nudna lekcja - problem nauczyciela czy ucznia?"

Czwartek 11 marca 2020

dr Edyta Nowak Żółty "Lubię mówić z nim ... czyli jak budować relację zawodowo i prywatnie"

mgr inż Ryszard Budniok " QRQC - nie daj sie problemom tylko nad nimi zapanuj"

Piatek 12 marca 2020