04.07.2018

Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu

W Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu, 2 lipca 2018 r. odbyła się Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych Akademii WSB  realizowanych w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu.

Podczas Gali Akademickiej absolwentom wręczono wyróżnienia i świadectwa ukończenia studiów z kierunków: Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – studia kwalifikacyjne, Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne – studia kwalifikacyjne oraz  Kadry i Płace w Praktyce.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, reprezentanci instytucji użyteczności publicznej i praktyki biznesowej, członkowie Rady Ekspertów WSB, nauczyciele akademiccy oraz rodziny i przyjaciele absolwentów.

W imieniu całej społeczności akademickiej, zgromadzonych gości przywitał Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Żywcu Akademii WSB dr Bogusław Wyleciał. Wyróżnienia autorom najlepszych prac końcowych oraz gratulacje na ręce absolwentów złożyli: Starosta Żywiecki Andrzej Kalata, Burmistrz Miasta Żywiec Antoni Szlagor, Komendant Powiatowy Policji w Żywcu podinspektor mgr Michał Łukasik, Prezes Spółki Ekoterm Jacek Spyrka, Prezes Spółki Beskid Żywiec Jerzy Starypan, Prezes Agencji Celnej Beskid-Pol Marcin Hankus, V-ce Dyrektor Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu mgr Anna Majoch, Dziekan WZ w Cieszynie dr Edyta Nowak-Żółty oraz promotorzy prac końcowych i nauczyciele - dr Małgorzata Gil, dr Małgorzata Kitlińska-Król, mgr Magdalena Gaber, mgr Beata Zawiślak, dr Jarosław Legięć, dr Konrad Łoś.

Zwieńczeniem uroczystości był, owacyjnie przyjęty przez zgromadzonych, występ tenora Oskara Jasińskiego.