29.08.2016

Gala Wręczenia Dyplomów Absolwentom kierunku Zarządzanie

Absolwenci Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej Wydziału Zamiejscowego w Żywcu w piątek 26 sierpnia 2016 roku odebrali z rąk Władz Uczelni, reprezentowanych przez Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Żywcu dra Bogusława Wyleciała oraz Prodziekana Wydziału Nauk Stosowanych dra Rafała Rębilasa dyplomy ukończenia studiów wyższych w roku akademickim 2015/2016.

W uroczystości, która odbyła się w Sali Konferencyjnej  Wydziału Zamiejscowego w Żywcu, uczestniczyli absolwenci wraz z rodzinami. Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych to dla absolwentów ważny element zawodowego życia, a dla  Uczelni jedna z ważniejszych chwil.

Po zakończeniu gali zgromadzeni absolwenci mięli okazję do pamiątkowych zdjęć i wspólnego świętowania.