10.07.2023

Gala wręczenia Dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia - Żywiec 07.07.2023

W dniu 7 lipca 2023 r. odbyła się Uroczysta Gala wręczenia dyplomów Absolwentom studiów I i II stopnia kierunków pedagogika, inżynieria zarządzania i zarządzanie.

Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych to dla absolwentów ważny element życia, a dla  Uczelni jedna z ważniejszych chwil.  W tym roku Absolwenci ukończyli studia w następujących specjalnościach:

• Resocjalizacja z elementami socjoterapii,
  • Kadry i płace w praktyce,
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • Zarządzanie w administracji publicznej,
  • Rachunkowość i podatki w zarządzaniu przedsiębiorstwem,
  • Logistyka i transport,
  • Zarządzanie jakością,
  • Bezpieczeństwo publiczne i zarzadzanie w sytuacjach kryzysowych,
  • Lean Management,
  • Marketing i zarzadzanie sprzedażą,
  • Psychologia w biznesie.

Uroczystą Galę zainaugurowali:

• Pan Antoni Szlagor – Burmistrz Miasta Żywca,
  • Pan Stanisław Kucharczyk – Wicestarosta Powiatu Żywieckiego,
  • dr Bogusław Wyleciał – Dziekan Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Żywcu,

W każdym roku akademickim na wniosek promotorów Rektor Akademii WSB przyznaje absolwentom wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe oraz wyniki w nauce. W roku akademickim 2022/2023 w semestrze letnim, wyróżnienia otrzymało:

• 3 absolwentów za bardzo dobre wyniki w nauce,
  • 13 absolwentów za najlepszą prace dyplomową,
  • 1 absolwenta  za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za najlepszą pracę dyplomową,

Uroczystość uświetniła swoim występem, para taneczna z Formacji „Aqua Dance” Tegoroczny Mistrz Polski – Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Kategorii młodzieżowej w stylu latynoamerykańskim oraz Sandra Pytlarz  laureatka wielu Festiwali Muzycznych

Wszystkim Absolwentom jeszcze raz serdecznie gratulujemy.