28.04.2016

I Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości - Węgierska Górka

We środę 27 kwietnia mimo deszczowej pogody w Hali Sportowej w Węgierskiej Górce odbyły się I Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości. Organizatorami targów byli: Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Beata Kliś oraz Ochotnicze Hufce Pracy.

Impreza była świetną okazją nie tylko dla osób strojących przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej i wyższej, ale także dla osób bezrobotnych i chcących zmienić swoje dotychczasowe miejsce by spotkać się z potencjalnym pracodawcami lub by skorzystać z porady profesjonalnego doradcy zawodowego.

Przedstawiciele Wydziału Zamiejscowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oprócz doradzania młodym ludziom najlepszego dla ich preferencji kierunku studiów wyższych, ale także dzieli się chętnie gadżetami, które młodzi ludzie mogą wykorzystać latem lub na majówce.

Nasza Ekipa nawiązała również kontakt z miejscowymi przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych oraz innych instytucji prezentujących się w trakcie tej imprezy.

Miłą atmosferę na targach zapewniały występy artystyczne żywieckiej młodzieży oraz odwiedzający wszystkie stoiska organizatorzy targów. Dla naszej żywieckiej ekipy szczególnie miłe było spotkać członków Rady Ekspertów WSB w Żywcu, którzy będą z nami obradować już 12 maja.