15.04.2016

Kolejne absolwentki specjalności psychologii w biznesie zadowolone opuszczają mury Uczelni.

W minioną niedzielę do grona wyższej inteligencji ekonomicznej dołączyły kolejne nasze studentki. Prace z zakresu psychologii w biznesie przygotowane były pod opieką naukową Pani dr n. ekon. Joanny Kurowskiej-Pysz Dyrektora Centrum Transferu Technologii Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Recenzentem prac był Pan dr inż. Łukasz Wróblewski.

Warto nadmienić, że dla obydwu Pań dyplomantek studiowana specjalność była połączeniem pasji z życiem zawodowym, gdyż na co dzień uzyskaną na studiach wiedzę wykorzystują w pracy zawodowej by doradzać innym w różnych sytuacjach biznesowych.

Jeszcze raz gratulujemy uzyskanych tytułów i życzymy kolejnym przygotowującym się do obron równie wspaniałych wyników.