12.07.2015

Kolejne obrony w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu

03.07.2015

Kolejni studenci przystąpili do obron prac dyplomowych. Tym razem byli to studenci kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji o specjalnościach: Inżynier jakości i Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.
Wysokie temperatury nie przeszkodziły Absolwentom w uzyskaniu bardzo dobrych wyników.
Gratulujemy uzyskania tytułów inżyniera!!!

04.07.2015.
Upał nie odpuszcza. Bronią się studenci kierunku Zarządzanie, specjalność Rachunkowość i podatki.
Obrona pracy dyplomowej jest zwieńczeniem nauki na uczelni wyższej.
Po stresach związanych z zaliczeniami, kolokwiami i egzaminami oraz ostatecznie z napisaniem pracy dyplomowej nadeszła chwila, w której po raz ostatni studenci zawalczyli o swój tytuł.
Licencjatom gratulujemy!!!

06.07.2015

Swoje prace dyplomowe obronili studenci kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji – specjalność Logistyka i transport.

Często mówi się, że obrona pracy jest tylko formalnością, ale nie zmniejsza to zazwyczaj stresu egzaminacyjnego.

- Łatwo nie będzie - wypowiadali się studenci tuż przed obroną.

- Na prawdę nie było się czego bać – mówili z ulgą już po obronie.

Kolejnym inżynierom opuszczającym mury naszej Uczelni składamy gratulacje!

09.07.2015

W tym dniu broniły się studentki z kierunku Zarządzanie o specjalności Administracja publiczna i gospodarka samorządowa.

Wszystkie Panie, idąc na obronę miały pozytywne nastawienie. W miarę oczekiwania, poziom pewności siebie spadał i zaczął przeradzać się w stres przedegzaminacyjny. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie. W momencie wejścia na egzamin dyplomowy wszystko było już OK.

Wyrazy uznania i gratulacje!

Praca dyplomowa wieńczy proces kształcenia na pierwszym albo drugim stopniu studiów. Jej obrona i pozytywny wynik egzaminu dyplomowego stanowi podstawę uzyskania tytułu zawodowego licencjata, inżyniera lub magistra i daje cenzus wyższego wykształcenia.

Wszystkim absolwentom należą się gratulacje za wytrwałość i trud, który włożyli w godzeniu pracy i nauki, a tym samym w dojściu do wyznaczonego sobie celu.

Licencjatom i inżynierom życzymy samym sukcesów osobistych oraz zawodowych i serdecznie zapraszamy na studia drugiego stopnia i na studia podyplomowe!