30.03.2020

Komunikat dotyczący zawieszenia zajęć dydaktycznych

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż - podejmując działania zapobiegawcze rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV2 - Rektor Akademii WSB zdecydowała o zawieszeniu zajęć odbywających się w formie zajęć z bezpośrednim udziałem nauczycieli akademickich i studentów oraz zajęć na studiach podyplomowych i szkoleniach  do dnia 10.04.2020 r. we wszystkich wydziałach i jednostkach dydaktycznych AWSB.

Jednocześnie informujemy, że Akademia WSB dołoży wszelkich starań, aby umożliwić studentom, doktorantom i słuchaczom studiów podyplomowych realizację całego zaplanowanego w tym semestrze programu zajęć i osiągnięcie zakładanych efektów uczenia się. W związku z tym przygotowujemy się do prowadzenia zajęć częściowo w formule on-line i e-learning poprzez platformy edukacyjne.

W najbliższym czasie poinformujemy Państwa o szczegółach dotyczących poszczególnych przedmiotów realizowanych w tej formule.

Bardzo prosimy o sprawdzanie wiadomości w Wirtualnej Uczelni oraz e-mail, gdzie zostaną zamieszczone szczegółowe informacje w tym zakresie.

Szczegółowe informacje na temat ewentualnych pozostałych ograniczeń w funkcjonowaniu uczelni w okresie zagrożenia epidemiologicznego zostaną zawarte w stosownym zarządzeniu Rektora AWSB.

O szczegółach dalszych działań będziemy Państwa informować na bieżąco w formie komunikatów na stronie głównej Uczelni, poprzez email oraz Wirtualny Dziekanat.

W razie potrzeby prosimy o kontakt:

- Agata Sternal asternal@wsb.edu.pl

W związku z wcześniejszą informacją o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w dniach 12-29.03 uprzejmie informujemy, że w tym okresie wszystkie działy Uczelni są czynne w dotychczasowych godzinach pracy oraz sprawy będą załatwiane w bieżącym trybie.

Jednak, ze względu na potrzebę podjęcia działań zapobiegawczych dotyczących możliwości rozprzestrzeniania się wirusa, prosimy by w maksymalnym stopniu korzystać z kontaktu poprzez e-mail oraz telefonicznie, natomiast bezpośrednią obecność w Uczelni ograniczyć do koniecznego minimum.