27.02.2016

Obrony na Kierunku Zarządzanie 26.02.2016 r.

W tym dniu bronili się studenci z kierunku Zarządzanie o specjalności Logistyka i Transport.

Studentów nie opuszczało pozytywne nastawienie. Przyjazna atmosfera, życzliwa komisja, to wszystko przyczyniło się do minimalizacji stresu. Wszyscy dyplomanci zdali egzamin dyplomowy z wynikiem pozytywnym.

Praca inżynierska wieńczy proces siedmiosemestralnego kształcenia na pierwszym stopniu studiów. Jej obrona i pozytywny wynik egzaminu dyplomowego stanowi podstawę uzyskania tytułu zawodowego inżyniera i daje możliwość kształcenia na studiach drugiego stopnia lub na studiach podyplomowych.

Drodzy Absolwenci!

Serdecznie gratulujemy wytrwałości i trudu włożonego w tym okresie czasu w naukę oraz umiejętności równoczesnego pogodzenia z pracą zawodową.

Zrealizowaliście wyznaczony przez siebie cel.

Wszystkim Inżynierom życzymy samym sukcesów osobistych oraz zawodowych i serdecznie zapraszamy na studia magisterskie i na studia podyplomowe!