16.02.2016

Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa

W dniu 13.02.2016 r. Szkoła dla Dorosłych Edukacja im. Matki Teresy z Kalkuty w Żywcu, Wydział Zamiejscowy w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Beskidzki Instytut Nauk o Człowieku zorganizowali Pierwszą Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową pt. "Szanse i wzywania współczesnej rodziny", której patronowali Pan Stanisław Szwed Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pan Tadeusz Kopeć Senator RP, Pan Stnaisław Pięta Poseł na Sejm RP, Pan Kazimierz Matuszny Poseł na Sejm RP, Pan Antoni Szlagor Burmistrz Miasta Żywiec.

Na konferencje przyjechali przedstawiciele licznych ośrodków akademickich oraz przedstawiciele instytucji wspierających rodzinę.

RADA NAUKOWA KONFERENCJI

Przewodniczący- prof. UŚ dr hab. Marek Rembierz (Uniwersytet Śląski w Katowicach)

Wiceprzewodniczący - prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)