09.06.2016

Ostatnie Targi Pracy i Edukacji w tym roku akademickim już za nami!

8 czerwca w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym "Kometa" w Żywcu zorganizowane zostały Transgraniczne Targi Pracy, Przedsiębiorczości i Edukacji. Organizatorem targów był Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu, a patronem honorowym Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Pan Stanisław Szwed.

Celem organizacji Targów Pracy, Przedsiębiorczości  i Edukacji było umożliwienie osobom bezrobotnym z Żywiecczyzny zapoznanie się z aktualnymi ofertami pracy i możliwościami podniesienia swoich kwalifikacji w jednostkach edukacyjno-naukowych działających na teranie miasta Żywiec. W imprezie wzięło udział kilkaset osób oraz ponad trzydziestu wystawców w tym Wydział Zamiejscowy w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, który reprezentowali dyrektor Aleksander Sapiński i mgr inż. Paulina Cader-Kania. Stoisko naszego wydziału oprócz zainteresowanych odwiedzili członkowie Rady Ekspertów w Żywcu Pani mgr Beata Kliś  dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy i Pan Marian Hankus prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ziemi Żywieckiej. Naszą obecność na targach pochwalili również przedstawiciele władz miasta i powiatu.

AŁS 08.06.16