Pierwsze spotkanie z nowym opiekunem Koła Naukowego OPERATIO

Dr Katarzyna Kolud zaprasza wszystkich chętnych Studentów Akademii WSB na spotkanie Koła naukowego OPERATIO, które odbędzie się 1 czerwca 2019 roku od godz. 9.00 do 9.50 w Sali 117

Tematem przewodnim będzie Zmiana – czyli „Kto ukradł mój ser”?

Informacja o Kole naukowym OPERATIO

Koło naukowe OPERATIO

Opiekun naukowy: dr Katarzyna Kolud

Dziedzina nauki: Dziedzina nauk ekonomicznych

Dyscyplina naukowa: Nauki o zarządzaniu

Specjalizacja naukowa: Zarządzanie, Marketing

Działalność Koła naukowego OPERATIO wiąże się z rozpoznawaniem i pogłębianiem teoretycznych i praktycznych aspektów zarządzania i marketingu oraz trendów w ich rozwoju.

Co robimy?

1. 1.       Studiujemy przypadki i uczymy się:

-          formułować problemy badawcze,

-          dobierać przypadek,

-          opracowywać narzędzia służące do gromadzenia danych,

-          prowadzić badania terenowe,

-          analizować wyniki badań,

-          formułować uogólnienia,

-          konfrontować uogólnienia z literaturą przedmiotu,

-          wysnuwać wnioski i sugestie co do dalszych kierunków rozwoju analizowanego przypadku.

Taka wiedza przydaje się każdemu Studentowi, który empiryczną część swojej pracy licencjackiej, inżynierskiej lub magisterskiej chce doprowadzić do perfekcjiJ

1. 2.       Organizujemy:

-          konferencje naukowe,

-          spotkania z praktykami i ekspertami,

-          imprezy i wyjazdy integracyjne.

Poznajemy świat naukowców i praktyków, ekspertów rozwiązujących problemy zarządzania i marketingu małych i średnich przedsiębiorstw.

1. 3.       Podejmujemy działania angażujące i rozwijające lokalną społeczność:

-          interesujemy się lokalnymi problemami i możliwościami ich rozwiązania,

-          wychodzimy z inicjatywami skierowanymi do mieszańców Żywiecczyzny i okolic.

Poprzez takie działania wzmacniamy swoją inteligencję emocjonalną – atut każdej osoby, która chce budować wartościowe relacje ze swoim otoczeniem.

W ramach uczestnictwa w Kole naukowym Studenci nabywają kompetencje cenione przez pracodawców: zaangażowanie, umiejętność organizowania swojej pracy, samodzielność, kreatywność.

Dodatkowym atutem uczestnictwa w organizacjach studenckich WSB jest możliwość zdobycia Stypendium Specjalnego przyznawanego za specjalne osiągnięcia oraz dodatkową działalność studencką.

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w Kole naukowym OPERATIO zapraszam do kontaktu J: kkolud@gmail.com