03.04.2014

Pierwszy wykład w ramach projektu pt. „Rozwój współpracy naukowo-dydaktycznej uczelni wyższych w Euroregionie Beskidy” już za nami!

W dniu 29 marca br. w Wydziale Zamiejscowym Wyższej Szkoły Biznesu  w Żywcu z siedzibą  przy ul. Komisji Edukacji Narodowej nr 3, miał miejsce wykład dotyczący przedsiębiorczości i rynku pracy na pograniczu polsko-czeskim, który wygłosił  prof. Zdeněk  Mikolas.

Wykład został zorganizowany w ramach projektu pt. „Rozwój współpracy naukowo-dydaktycznej uczelni wyższych w Euroregionie Beskidy” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013 oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Beskidy.

Słuchaczami wykładu byli studenci Wydziału Zamiejscowego WSB w Żywcu, którzy mogli zapoznać się z tematyką rozwoju przedsiębiorczości i rynku pracy na pograniczu polsko – czeskim, postrzeganym z perspektywy naszego sąsiada czeskiego.

Lustrzany wykład dla studentów czeskich wygłoszony przez polskiego wykładowcę już niedługo odbędzie się w murach Uczelni naszego Partnera Projektowego tj. w  Vysokiej Skole Podnikani w Ostrawie.

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska  2007-2013 oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Beskidy.