03.06.2014

Poznajmy się bliżej

2 czerwca 2014 roku odbył się piknik integracyjno-rekreacyjny pt. ,,Poznajmy się bliżej”, który zorganizował Wydział Zamiejscowy w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w ramach projektu pt. „Rozwój współpracy naukowo-dydaktycznej uczelni wyższych w Euroregionie Beskidy” współfinansowanym przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska  2007-2013 oraz z budżetu państwa  za pośrednictwem Euroregionu Beskidy.

Celem przedsięwzięcia była integrację środowiska naukowego oraz młodzieżowego należącego do Euroregionu Beskidy, a przede wszystkim poszerzanie zakresu współpracy przyczyniającej się do rozwoju naszego regionu. Uroczyste otwarcie pikniku odbyło się o godz. 11:00 w którym uczestniczyli władze miasta Żywca, dyrektorzy szkół ponad gimnazjalnych powiatu żywieckiego, komendant Powiatowej Policji w Żywcu, dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie wraz z pracownikami naukowymi oraz przedstawiciele Vysokiej Skole Podnikani w Ostrawie.  W imprezie wzięło udział blisko 150 osób w tym głównie młodzież 5 szkół średnich powiatu żywieckiego oraz studenci z Ostrawy. Dla uczestników przygotowano wiele ciekawych atrakcji rekreacyjno-sportowych i mimo niezbyt sprzyjającej pogody zabawa była udana. Zapraszamy do galerii zdjęć.