24.06.2017

Studenci Administracji Publicznej i gospodarki samorządowej obronili swoje prace dyplomowe

Po trudach związanych ze studiowaniem oraz stresach związanych z napisaniem i oddaniem prac dyplomowych (antyplagiat!), studenci kierunku Zarządzanie o specjalności Administracja Publiczna i gospodarka samorządowa w dniu 23 czerwca 2017 r. zawalczyli o swój tytuł.

Do obron przystąpiła cała grupa seminaryjna i w komplecie ukończyła studia. Gratulujemy uzyskania bardzo dobrych wyników i uzyskania tytułów licencjata.

Wszystkim absolwentom należy się uznanie za wytrwałość i trud, który włożyli w godzenie pracy zawodowej i obowiązków rodzinnych z nauką, aby osiągnąć wyznaczony cel – zdobycie wyższego wykształcenia.

Świeżo upieczonym Licencjatom życzymy sukcesów osobistych oraz awansów zawodowych.