21.05.2013

Studia inżynierskie w Żywcu

<>Chcesz ukończyć studia inżynierskie w renomowanej uczelni blisko Twojego domu? Wybierz studia oferowane przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Rozpoczął się nabór kandydatów na studia inżynierskie w specjalnościach:

Logistyka i transport
Zarządzanie BHP
Zarządzanie jakością

Studia odbywają się w trybie niestacjonarnym (zaocznym) trwają 7 semestrów.
Absolwenci uzyskują tytuł inżyniera

Certyfikaty dla studentów WSB

Studia inżynierskie realizowane są na kierunku Zarządzanie. Kandydaci na studia w Żywcu mogą wybrać jedną z trzech atrakcyjnych specjalności. Dla studentów Wyższa Szkoła Biznesu przygotowała dodatkowe możliwości podniesienia kwalifikacji jakimi są cenne certyfikaty audytorskie. Dzięki współpracy Uczelni z TUV NORD Polska przyszli inżynierowie mają szanse zdobyć przydatne w pracy zawodowej uprawnienia na bardzo preferencyjnych warunkach nie dostępnych dla osób nie będących studentami WSB.

• Certyfikat Pełnomocnika Jakości TÜV (QB)

• Certyfikacja Menedżera Systemu Zarządzania Jakością (QM)

• Certyfikat Auditora wewnętrznego systemu zarządzania jakością w Placówkach Medycznych.

• Certyfikat Auditora wewnętrznego systemu zarządzania BHP wg wymagań PN-N-18001 i OHSAS 18001

• Certyfikat Auditora wewnętrznego systemu zarządzania jakością w Placówkach Oświatowych

• Certyfikat Auditora wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO 27001

• Certyfikat Auditora wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością w transporcie wg ISO 9001