21.08.2013

Światowy Festiwal Smakowania Kwaśnicy w Żywcu

W dniach 16 – 18 sierpnia 2013 r. odbył się Jubileuszowy X Światowy Festiwal Smakowania Kwaśnicy w Amfiteatrze pod Grojcem. Głównymi gwiazdami wieczory byli: Maryla Rodowicz, Modern Talking oraz zespół Kult z Kazikiem.

Na tegorocznej imprezie nie mogło zabraknąć Wyższej Szkoły Biznesu w Żywcu. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Najmłodsi mogli brać udział w wielu atrakcjach, jakie dla nich przygotowaliśmy (malowanie buziek, konkursy, kolorowanki), a starsi mieli możliwość wylosowania cennych gadżetów z logo WSB. Mieliśmy okazję zaprezentować naszą aktualną ofertę studiów pierwszego stopnia oraz podyplomowych, a zwłaszcza przedstawienie Uniwersytetu Dziecięcego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!