12.04.2014

Tajemnice bestsellerów – od kursu kreatywnego pisania po księgarskie półki

Studenci Uniwersytetu Dziecięcego mają za sobą już ósmy wykład pt. ,,Tajemnice bestsellerów – od kursu kreatywnego pisania po księgarskie półki”, który prowadził autor opowieści o kocie Cukierku – Waldemar Cichoń.  Tym razem nasi najmłodsi studenci dowiedzieli się, jak na przestrzeni wieków rozwijała się umiejętność pisania oraz jaką drogę pokonuje książka za nim trafi do naszych rąk. Punktem kumulacyjnym wykładu był konkurs zorganizowany przez prowadzącego ,,Jaka to książka”, a nagrodą była jedna z opowieści o kocie Cukierku wraz z imienną dedykacja autora.

Uwaga!

Na zakończenie wykładu Pan Waldemar Cichoń zadał zadanie domowe, polegające na napisaniu własnej opowieści lub wierszyka o swoim ulubionym zwierzaku. Najlepsza praca zostanie nagrodzona książką wraz z imienna dedykacją. Swoje prace należy przynieść na kolejny wykład UDŻ tj. 17 maja 2014 roku.