21.05.2013

Trwa rekrutacja młodych studentów na Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu 2013/2014 !!!

Szanowni Rodzice, mali obecni i przyszli Studenci!

Rusza rekrutacja na Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu na rok akademicki 2013/2014

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat do uczestnictwa w wspaniałych i niezwykłych  wykładach, podczas których młodzi miłośnicy nauki będą mogli rozwijać swoje pasje i umiejętności. Serdecznie zapraszamy również naszych dotychczasowych Studentów do kontynuowania nauki.

Na najbliższy rok zaplanowaliśmy kolejnych 10 inspirujących wykładów. Razem z Panem Korkiem ułożycie przebojową listę wynalazków, a wraz z rycerzami poznacie świat giermków, dam dworu, księżniczek i turniejów rycerskich. Nie zabraknie też zajęć z anatomii człowieka, przyrody, sztuki oraz wypraw do odległych kultur. Nie zabraknie też niespodzianek w postaci konkursów, zabaw oraz niezwykłych warsztatów. Startujemy już we wrześniu!

Aby dziecko mogło zostać Małym Studentem Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu, należy wykonać następujące trzy kroki:

1.     Wypełnić deklarację uczestnictwa (kliknij tutaj)

2.     Wnieść opłatę roczną w wysokości 100 zł

3.     Wypełnioną deklarację i potwierdzenie wpłaty przekazać mailowo na adres udz@wsb.edu.pl  lub osobiście ul. Komisji Edukacji Narodowej 3, 34-300 Żywiec, tel. 725  558 880

Szczegóły w zakładce „Rejestracja i opłaty” .