06.09.2017

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - szkolenia w Żywcu 16 września

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń (16-24 września 2017 r.) to ponad 40 wykładów, szkoleń i warsztatów. Wśród prowadzących wybitni eksperci z różnych branż, a do wyboru kilkanaście obszarów tematycznych. W tym roku wydarzenie organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się w 5 miastach (Dąbrowa Górnicza, Kraków, Olkusz, Żywiec i Cieszyn). O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia w Żywcu odbędą się 16 września (sobota)

Do podniesienia swoich kompetencji i kwalifikacji zapraszamy menedżerów, nauczycieli, specjalistów zarządzających projektami, pracowników działów personalnych, informatyków, handlowców, coachów, bankowców i wszystkie osoby, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę, a także poznać nowe obszary rozwoju osobistego.

Szczegóły - Tydzień Bezpłatnych Szkoleń

Szkolenia realizować będą wykładowcy i eksperci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, na co dzień prowadzący zajęcia na studiach podyplomowych oraz zaproszeni goście m.in.: dr Mateusz Grzesiak,  dr Michał Gramatyka. Wydarzeniem towarzyszącym będzie konferencja "Holilider" z udziałem prof. Andrzeja Blikle.

Program szkoleń przygotowaliśmy tak, aby mogły z nich skorzystać zarówno osoby pracujące już w branży, które myślą o podniesieniu swoich kwalifikacji czy uzupełnieniu wiedzy o zmieniające się przepisy albo nowe trendy, ale także osoby, które myślą o zmianie zawodu czy awansie – mówi Dominik Penar, prodziekan uczelni ds. kształcenia ustawicznego.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w WSB będzie również okazją, by zapoznać się z najnowszą ofertą studiów podyplomowych.

Do wyboru jest obecnie ponad 100 kierunków studiów z obszarów takich jak oświata, zarządzanie, coaching, sprzedaż, logistyka, transport, administracja, czy bezpieczeństwo, finanse oraz HR. Uczestnicy bezpłatnych szkoleń będą mieli okazję sprawdzić praktyczny model prowadzenia zajęć, oparty o case studies i gry decyzyjne, a przede wszystkim o branżowe doświadczenie naszych ekspertów – mówi dr Marcin Lis, prorektor WSB ds. rozwoju, koordynujący wydarzenie.

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem studiów podyplomowych: www.wsb.edu.pl/informator

Szkolenia w Żywcu  - Tydzień Bezpłatnych Szkoleń

Temat szkolenia: Inteligencja społeczna w zawodzie menedżera.

Termin szkolenia: 16.09. 2017 r godzina 10:00 – 12:00

Z badań psychologicznych wynika, że nasz poziom inteligencji społecznej odpowiada za sukcesy we wszystkich niemal zawodach. Umiejętność rozumienia siebie i innych, zdolność odnajdywania się w trudnych sytuacjach międzyludzkich to poszukiwane kompetencje dla większości liderów i współpracowników. Człowiek jest istotą społeczną, nawet mózg mamy społeczny a jednak bywa, że sobie ze sobą i światem nie radzimy. Zapraszam na szkolenie, na którym dowiesz się jak mądrze współistnieć z innymi, jak pracować nad sobą, jak porozumiewać się bez porażek i podejmować wyzwania grupy, w której żyjemy.

Proponowane kierunki:

- Menedżerskie studia podyplomowe – poziom MBA
- Zarzadzanie projektami
- Menedżer jakości
- Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Edyta Żółty - Nowak Prowadząca: Edyta Nowak-Żółty – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, nauczyciel akademicki. Dyplomowany coach po Akademii Profesjonalnego Coachingu. Akredytowany trener metody Insight Discowery – wykorzystuję testy tej metody do pracy z klientem. Od 15 lat jest  czynnym trenerem. Pracuje też jako coach, konsultant i doradca. Prowadzi warsztaty i szkoleni  z zakresu: komunikacji międzyludzkiej, asertywności, negocjacji, zarządzania sobą w czasie, budowania zespołów, obsługi klienta, zarządzania coachingowego, savoir vivru w biznesie i urzędzie.

Rejestracja - Tydzień Bezpłatnych Szkoleń

Temat szkolenia: Uczeń z zaburzeniami zachowania w szkole/placówce oświatowej

Termin szkolenia: 16.09.2017r. godzina 10:00 – 12:00

W trakcie zajęć poruszone zostaną tematy, takie jak: analiza sytuacji rodzinnej ucznia – diagnoza zaburzonych zachowań oraz budowanie programu naprawczego – korekty zachowań w środowisku.

Proponowane kierunki:

- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną
- Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe
- Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

Cecylia Borowska Prowadząca: mgr Borowska Cecylia - Specjalista w zakresie pedagogiki specjalnej – resocjalizacji i socjoterapii oraz zarządzania w oświacie. Od 20 lat konsultant ds. pedagogiczno-psychologicznych i doskonalenia zawodowego nauczycieli w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej, od 6 lat wykładowca na kierunkach pedagogicznych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
W latach 2005-2008 konsultant zespołu regionalnego konsultantów woj. śląskiego ds. projektów edukacyjnych EFS, asesor MEN ds. oceny unijnych wniosków projektowych. Autor wielu projektów EFS, w tym autor i kierownik projektu „Muzykowanie szansą na udane życie i sukces” realizowanego w latach 2008-2009 w gminach Ustroń i Zebrzydowice dla dzieci i młodzieży. Od 2008 roku realizator dwóch projektów diagnostyczno-wychowawczych w ramach programu rządowego „Bezpieczna i Przyjazna Szkoła” – wdrażanych przez MEN – zadanie III. Autor kilkunastu tematów szkoleniowych nagrodzonych grantami Kuratora Województwa Śląskiego realizowanych dla kilkudziesięciu grup nauczycieli.

Rejestracja - Tydzień Bezpłatnych Szkoleń

REJESTRACJA NA SZKOLENIE