04.02.2020

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń to cykliczna inicjatywa Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W jej ramach w dniach od 20 do 28 stycznia 2018 r. w Siedzibie Uczelni oraz Wydziałach Zamiejscowych w Cieszynie, Olkuszu, Krakowie i Żywcu odbyło się ponad 30 szkoleń z zakresu oświaty, transportu, ekonomii, stosunków międzynarodowych, coachingu, zarządzania, HR i informatyki.

W Wydziale Zamiejscowym w Żywcu w dniach 27-28 stycznia 2018 r. odbyły się szkolenia:

Praca z uczniem o specjalnych potrzebach w obliczu współczesnych wymagań edukacyjnych

Prowadząca: dr Jopek-Bizoń Małgorzata

Wypadek przy pracy! Czy wiesz co robić?

Prowadząca: mgr Oleksiewicz-Kędziora Agnieszka

System ochrony informacji niejawnych w Polsce

Prowadzacy: prof. nadzw. dr hab. Adrian Siadkowski

Uczestnicy szkoleń, oprócz certyfikatów potwierdzających udział w szkoleniach, mieli też okazje zapoznać się z ofertą edukacyjną Uczelni i atutami kierunków studiów podyplomowych.