13.04.2018

Uroczysta Gala Wręczenia Dyplomów w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu – 11.04.2018 r.

W dniu 11.04.2018 r. w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się kolejne, uroczyste wręczenia dyplomów absolwentom z kierunków studiów pedagogika i zarządzanie.

Gala Akademicka jest okazją do wyróżnienia absolwentów za najlepsze prace dyplomowe oraz za bardzo dobre wyniki w nauce. W semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018 Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wyróżniła 18  absolwentów:   5 absolwentów za bardzo dobre wyniki w nauce i 13 absolwentów za najlepsze prace dyplomowe. Wśród autorów najlepszych prac dyplomowych 3 absolwentów zostało wyróżnionych podwójnie – za bardzo dobre wyniki w nauce i za najlepszą prace dyplomową.

Po wygłoszeniu okolicznościowych przemówień, dyplomy i wyróżnienia z rąk promotorów i recenzentów oraz Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Żywcu dra Bogusława Wyleciała odebrali absolwenci następujących specjalności: resocjalizacja, administracja publiczna i gospodarka samorządowa, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie jakością, menager jakości, zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, logistyka i transport.

Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz powodzenia w skutecznej realizacji celów zawodowych oraz osobistych.