21.03.2018

Uroczysta Gala wręczenia świadectw ukończenia studiów podyplomowych

Dnia 16 marca 2018 r. o godz. 17.00 w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się uroczysta Gala Akademicka, podczas której Absolwentom studiów podyplomowych kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną zostały wręczone świadectwa ukończenia studiów podyplomowych.

Wśród obecnych gości byli: Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor, Przewodniczący Rady Nadzorczej firmy Beskid Żywiec Sp. z o.o. dr inż. Zbigniew Tetłak, Wice Dyrektor Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu mgr Anna Majoch i Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu Dąbrowie Górniczej mgr Edyta Nowak-Żółty oraz nauczyciele przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu żywieckiego.

W ramach wydarzenia certyfikowany wykład pt. ”Podstawy Neuropedagogiki – jak dzisiaj uczy się mózg” wygłosiła mgr Edyta Nowak-Żółty – wykładowca, trener, coach i tutor akademicki z piętnastoletnim doświadczeniem.

Każdy uczestnik wykładu otrzymał certyfikat.

Świadectwa absolwentom wręczyli Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie mgr Edyta Nowak-Żółty i Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Żywcu dr Bogusław Wyleciał.