16.12.2016

Wizyta studyjna w Mokate SA w Ustroniu

W dniu 19 listopada 2016 r. Studenci Wydziału Zamiejscowego w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej uczestniczyli w wizycie studyjnej w ramach przedmiotu komunikacja marketingowa,  który prowadzi Pani mgr Anetta Piątek-Sostaric.

Wizyta studyjna miała miejsce w siedzibie Mokate SA w Ustroniu, gdzie studenci w trakcie zwiedzania   zakładu  uczestniczyli w ścieżce produkcyjnej od surowca do produktu końcowego.  Prezes Mokate SA Pan Marek Tarnowski  przybliżył historię firmy, jej proces produkcyjny oraz  poinformował  o różnych ciekawostkach z branży spożywczej, rekomendował wiele interesujących książek jak również odpowiadał na szereg pytań które zadawali studenci.

W drugiej części wizyty studyjnej zostały przeprowadzone warsztaty dotyczące poszukiwań  treści komunikacji marketingowej dla produktów firmy Mokate SA, których prowadzącą  i moderatorem była Pani mgr Anetta Piątek-Sostaric.