04.11.2015

Zaproszenie na Integracyjny Rajd Studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

W dniu 31 października (sobota) o godzinie 8:00 odbędzie się Integracyjny Rajd Studentów zorganizowany przez Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Żywcu dra Bogusława Wyleciała. Trasa Rajdu: Ostre (Hotel Zimnik) –  Malinowska Skała - Małe Skrzyczne - Duże Skrzyczne - Ostre (Hotel Zimnik).

Zbiórka pod Hotelem Zimnik (Lipowa 990 - na granicy Lipowej i Ostrego). Wyjście – punktualnie godzina 800. Przewidywany czas powrotu godzina 1300.Po zakończeniu Rajdu wszyscy uczestnicy mogą skorzystać z sauny suchej i parowej oraz basenu w Hotelu Zimnik – (koszt 20 zł - 1,5h). Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej studiujących w siedzibie głównej Uczelni oraz z Wydziałów Zamiejscowych w Cieszynie, w Krakowie, w Olkuszu i w Żywcu.

Wszyscy chętni proszeni są o zgłoszenie się punktualnie na godz. 8:00 pod Hotel Zimnik.