21.06.2016

Zdrowe rozrywki studnetów żywieckiego wydziału WSB

W weekend 18-19 czerwca żywiecki wydział WSB stawiał w wolnym czasie na sport i zdrowy styl zycia. Studenci i wykładowcy uczestniczyli po zajęciach w różnego rodzaju eventach.

W sobotę 18 czerwca  studenci kierunku zarządzanie oraz słuchacze studiów podyplomowych razem z lektorem języka angielskiego panią mgr Anną Majoch wybrali się na wycieczkę górską na górę Skrzyczne. Piękna pogoda, dobry humor oraz zgrany zespół sprawiły, że rekreacja była bardzo udana. Wspaniałe widoki ze Skrzycznego skłoniły uczestników wycieczki do refleksji nad ich dotychczasowymi osiągnięciami na polu naukowym i osobistym oraz natchnęły do dalszego działania.

W niedzielę 19 czerwca grupa studnetów studiów inżynierskich razem z panem mgrem Aleksandrem Sapińskim dyrektorem zywieckiego wydziłu WSB po zajęciach wybrała się na żywiecki rynek by kibicować uczestnikom Beskid Extreme Thriatlon Diablak 2016. Rywalizacja była zacięta i wymagała bardzo dobrej kondycji od uczestników triathlonu. Gratulujemy wszytskim uczestnikom wytrwałośc i zapału.

Kolejną ciekawą inicjatywą jest wycieczkana Pilsko studentów studiów inżynierskich, która dobędzie się 16 lipca br. Zapisy przyjmuje dyrektor wydziału mgr Aleksander Sapiński oraz koordynator wycieczki pani Anita Janota(sem. 1 studia inż.). Razem ze studnetami w góry pójdzie prezes zywieckiego PTTK pan mgr Jakub Nowak.

/AŁS 21.06.16/