27.04.2018

Złote Indeksy Akademii WSB dla Najlepszych Abiturientów szkół ponadgimnazjalnych

Zgodnie z tradycją Akademii WSB (do dnia 15 kwietnia 2018 r. uczelnia nosiła nazwę Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej) przedstawiciele Wydziału Zamiejscowego w Żywcu w dniach 26 i 27 kwietnia br. uczestniczyli w uroczystościach zakończenia roku szkolnego klas maturalnych w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu żywieckiego.

Podczas uroczystości zakończenia nauki w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Żywcu, Szkole Mistrzostwa Sportowego Żywieckiej Akademii Piłki Nożnej w Żywcu, Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. Józefa Piłsudskiego w Żywcu-Moszczanicy, Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu, Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu, Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu i w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu, w imieniu JM Rektor Akademii WSB prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz odczytano listy gratulacyjne oraz wręczono Najlepszym Abiturientom Złote Indeksy Akademii WSB – jednej z pięciu najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. Złote Indeksy Akademii WSB uprawniają absolwentów do podjęcia bezpłatnych studiów stacjonarnych na jednym z 17 atrakcyjnych kierunków studiów, na dowolnie wybranej specjalności.

Życzymy Maturzystom doskonałych wyników na egzaminie maturalnym, dalszych sukcesów i osiągnięć. Ale przede wszystkim życzymy Absolwentom wiele radości, optymizmu i samych wspaniałych ludzi na swojej drodze w dorosłe życie.