19.07.2017

Złoty indeks WSB

W dniu 28 kwietnia br. w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu żywieckiego odbyły się uroczyste zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Zgodnie z tradycją Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej przedstawiciele Wydziału Zamiejscowego w Żywcu uczestniczyli w uroczystościach w poszczególnych szkołach: Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. Józefa Piłsudzkiego, Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych, Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych, Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. M. Konopnickiej w Milówce, Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Prof. J. Buzka w Węgierskiej Górce, Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego, Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika.

Podczas uroczystości odczytano listy gratulacyjne oraz wręczono „Złote Indeksy WSB” najlepszym Absolwentom Szkół uprawniające do podjęcia bezpłatnych studiów stacjonarnych na jednym z 15 atrakcyjnych kierunków i dowolnej z ponad 100 praktycznych specjalności, również na kierunkach angielskojęzycznych.

Praktyczne programy kształcenia, realizowane we współpracy z wiodącymi pracodawcami, nowoczesna infrastruktura laboratoryjna oraz międzynarodowe środowisko studentów i wykładowców z 28 krajów stanowią gwarancję wysokiej jakości kształcenia zgodnego z wymogami rynku pracy.