17.09.2018

Szkolenie Akademii Biznesu „Wpływ budowania relacji z Klientem na jego lojalność i satysfakcję”

28 września zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach projektu - "Akademia Biznesu". Tym razem gościem Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie będzie Andrzej Mika - dyplomowany trener kompetencji sprzedażowych i menadżerskich, coach biznesu, menedżer, który zaprezentue szkolenie pt:  „Wpływ budowania relacji z Klientem na jego lojalność i satysfakcję”

REJESTRACJA

„Wpływ budowania relacji z Klientem na jego lojalność i satysfakcję”

W czasach społeczeństwa informacyjnego kluczem do budowania dobrych relacji z klientem jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie „Kto, lub co sprzedaje” Produkt, który musi być wysokiej jakości czy sprzedawca, który ma bezpośredni kontakt z klientem”. Jeszcze kilkanaście lat temu zanim Klient wybrał produkt był zmuszony spotkać się ze sprzedawcą. Dzisiaj, zdarza się często że sprzedawca znajduje się na innej pozycji w „podróży klienta po świecie sprzedaży”. Jak możemy mierzyć lojalność i satysfakcję Klienta i czy mamy na to wpływ? O tym będziemy rozmawiać na szkoleniu.

Program warsztatu

1. Ścieżka zakupowa wczoraj i dziś – omówienie procesu podejmowania decyzji o zakupie z perspektywy klienta i sprzedawcy.
2.Przejście od „Sprzedawcy” do „Przewodnika Klienta” – Oczekiwania rynku
3.Budowanie relacji z Klientem – potrzeby klientów w aspekcie funkcjonalnym, symbolicznym, poznawczym i Społecznym
4.Trendy w zachowaniach klientów wpływające na ich lojalność
5.Badanie lojalności klientów i jego wpływ na korzyść Twojej firmy.

Andrzej Mika

Swoje praktyczne doświadczenie, sprzedażowo-menadżerskie, wykorzystuje na sali szkoleniowej wdrażając wśród uczestników warsztatów najlepsze praktyki. Prowadzi warsztaty dla sprzedawców, pracowników biur obsługi klienta jak i dla kadry menedżerskiej będącej łącznikiem pomiędzy oczekiwaniami pracowników i wyzwaniami, jakie nakłada na nich biznes. Jego specjalizacje to: „Podnoszeniem efektywności biznesowej i osobistej”; „Umiejętności sprzedażowe, obsługowe a także komunikacyjne)”; „Wdrażanie kultury coachingowej w firmie”; „Budowaniu efektywnych zespołów” oraz „Budowanie relacji z klientem oraz podnoszenie jego satysfakcji”. Uczestnicy warsztatów otrzymują od niego gotową „skrzynkę z narzędziami” do praktycznego wykorzystania. Podczas szkoleń kieruje się podejściem systemowym i skoncentrowanym na rozwiązaniach. Prowadzi zajęcia w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w ramach Szkoły Coachingu i Treningu Zespołowego.

Koszt

Koszt szkolenia - 30 zł

Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa

Oddział w Dąbrowie Górniczej

ul. Cieplaka 1C

41-300  Dąbrowa Górnicza

NIP : 526-000-12-52

Bank Pekao SA , Oddział Dąbrowa Górnicza

nr  96 1240 4908 1111 0010 6273 6557

Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa

Dlaczego tworzymy Akademię Biznesu

Chcemy stworzyć środowisko osób o wspólnych zainteresowaniach i celach, zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym. Naszym celem jest popularyzacja idei Lifelong Learning

Networking

Celem praktycznym Akademii Biznesu jest networking. Uczestnicy spotkań i szkoleń będą mogli nawiązać ze sobą kontakty zawodowe ale i uczyć się od siebie nawzajem.

Korzyści dla uczestników spotkań

• Konkretna wiedza i inspiracja do zmiany zawodowej i osobistej.
  • Poznanie narzędzi, pomocnych w osiąganiu celów i rozwiązywaniu konkretnych problemów w biznesie.
  • Poznanie ludzi, którzy mają sprawdzoną wiedzę, bogatą praktyką i dobre wyniki w swojej branży.
  • Uczestnictwo w grupie ludzi zmotywowanych i zaangażowanych. W Akademii Biznesu doświadczysz wspierającej i radosnej atmosfery.

Certyfikat

Uczestnicy szkoleń organizowanych w ramach Akademii Biznesu uzyskują certyfikaty Wyższej Szkoły BIznesu potwierdzające uzyskane kompetencje.

Kontakt

Koordynatorem Akademii Biznesu jest Edyta Nowak-Żółty  - Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

ezolty@wsb.edu.pl

Edyta Nowak-Żółty Edyta Nowak-Żółty – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, nauczyciel akademicki. Dyplomowany coach po Akademii Profesjonalnego Coachingu. Akredytowany trener metody Insight Discovery – wykorzystuję testy tej metody do pracy z klientem. Od 15 lat jest czynnym trenerem. Pracuje też jako coach, konsultant i doradca. Prowadzi warsztaty i szkoleni z zakresu: komunikacji międzyludzkiej, asertywności, negocjacji, zarządzania sobą w czasie, budowania zespołów, obsługi klienta, zarządzania coachingowego, savoir vivru w biznesie i urzędzie.