Dziekanat

Dziekan

dr Edyta Nowak-Żółty

Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

ezolty@wsb.edu.pl

Więcej

Prodziekan

dr inż. Adam Żabka

Prodziekan Wydziału Zamiejsowego w Cieszynie

azabka@wsb.edu.pl

Więcej

Wsparcie

dr Regina Bogaczyk

Dyrektor Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

rbogaczyk@wsb.edu.pl

Więcej

Dziekanat studiów I i II stopnia 

tel:33 851 02 81
tel:601 309 627
email: dziekanat.cieszyn@wsb.edu.pl

Dziekanat mieści się w pokoju 101 budynku Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

Kadra dziekanatu 

Anita Dębska

Kierownik Dziekanatu
adebska@wsb.edu.pl
kom. 601 309 627 

Więcej

Joanna Mazur

Zastępca Kierownika Dziekanatu
jmazur@wsb.edu.pl
33 851 02 81  

Więcej

Ewa Panasiuk

Specjalista ds. studenckich
epanasiuk@wsb.edu.pl
33 851 02 81

Więcej

Martyna Strząska

Specjalista ds. studenckich
mstrzaska@wsb.edu.pl
33 851 02 81

Więcej

Dział planowania (pokój 204)

Kamila Lamirowska

Kierownik Działu Planowania Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie
klamirowska@wsb.edu.pl
tel. 32 295 93 89 

Więcej

Marta Kornacka

Specjalista ds. studenckich i planowania
mkornacka@wsb.edu.pl
32 295 93 89

Więcej

Monika Szlauer

Specjalista ds. organizacji toku studiów

mszlauer@wsb.edu.pl
887 333 500

Więcej

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji