Cel:
Zachęcenie szerszej grupy osób do skorzystania z podyplomowych studiów trenerskich oferowanych przez WSB w Dąbrowie Górniczej.
Korzyści dla uczestnika:
- Spotkanie z trenerami prowadzącymi zajęcia na kierunkach Akademia Trenerów Grupowych i Zaawansowane Narzędzia Trenerskie w WSB
- Poznanie sposobu pracy trenerów w trakcie zajęć, podejścia do Słuchaczy, uzyskanie odpowiedzi na pytania merytoryczne i organizacyjne dotyczące studiów
- Możliwość rozmowy z trenerami, a także innymi osobami zainteresowanymi kierunkiem trenerskim
- Ułatwienie dokonania wyboru kierunku studiów trenerskich.
Miejsce: Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Udział w warsztatach jest bezpłatny!
Warsztaty prowadzą:
|
Bartosz Płazak
doświadczenie trenerskie i liderskie w dużych firmach rynku finansowego, rekomendacja trenerska II Stopnia PTP, ponad 1000 dni szkoleniowych, koordynator merytoryczny i trener szkół trenerów, trener biznesu, współtwórca Stowarzyszenia Rozwiń Skrzydła, pasjonat podejścia prowokatywnego, improwizacji i twórczości, organizator szkoleń pod żaglami.
|
|
Elżbieta Zawodniak
licencjonowany superwizor oraz trener treningu interpersonalnego i warsztatu umiejętności psychospołecznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego ponad 1000 dni warsztatów, treningów interpersonalnych i superwizji, trener szkół trenerów, trener biznesu i rozwoju. Coach prowadzący własną praktykę.
|
|
Iwo Konopek
trener, socjolog i pedagog. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Akademii Trenerów Biznesu. Ponad 300 dni szkoleniowych w zakresie komunikacji interpersonalnej, rozwoju kompetencji społecznych, budowania zespołu, obsługi klienta, sprzedaży i innych umiejętności miękkich w biznesie.
|
Warsztaty:
Proponowane tematy będą prowadzone równolegle przez trzech trenerów w trzech blokach merytorycznych od 17.00 do 20.00. Czas ten umożliwia zaprezentowanie wybranego obszaru z proponowanego uczestnikom tematu i poprowadzenie go w pełnym cyklu Kolba. Przerwa umożliwi uczestnikom spokojną rozmowę z prowadzącymi. Da szansę prowadzącym do zachęcenia osób niezdecydowanych, aby wybrały właściwy dla siebie kierunek.
Projektowanie szkoleń – Bartosz Płazak
Dlaczego o jednych szkoleniach mówią że są dobre a o innych co innego? O jakości szkolenia decyduje w znacznym stopniu jego projekt. Co to znaczy dobry projekt szkolenia, jak go przygotować? Co stanowi o powodzeniu trenera prowadzącego szkolenie? Będziemy odpowiadać na tym warsztacie.
Komunikacja w pracy trenera – Elżbieta Zawodniak
Trener to jego komunikacja. Komunikacja to główne narzędzie pracy trenera. Czym się charakteryzuje komunikacja w tym zawodzie? Co być w niej powinno a co nie? Na te pytania będziemy poszukiwać odpowiedzi na tym warsztacie.
Narzędzia teatru improwizacji w pracy trenera – Iwo Konopek
Spontaniczność i umiejętność szybkiej spójnej reakcji to bardzo przydatne w pracy trenerskiej umiejętności. Narzędzia teatru improwizacji Improwokacja w Katowicach bardzo przydatne w pracy trenerskiej, rozwijające uczestników i ułatwiające pracę merytoryczną przedstawimy na tym warsztacie.
Rekrutacja:
Uczestnicy mają możliwość zapisania się na wybrany przez siebie moduł.
Liczba miejsc - ograniczona.
Zajęcia są bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia przyjmuje:
mrendaszka@wsb.edu.pl