Jesteś młodą kobietą i chcesz wejść/wrócić na rynek pracy? Chcesz aby Twój pracodawca został wybrany precyzyjnie, żeby warunki pracy odpowiadały Twoim potrzebom życiowym i planom? Młode pokolenie kobiet potrzebuje pracodawcy, który zapewni możliwości rozwoju, dobrą atmosferę w pracy, elastyczną organizację pracy, umożliwi dokształcanie się i łączenie życia rodzinnego z pracą. Skonfrontuj swoje oczekiwania z ekspertką jednego z większych pracodawców w regionie i weź udział w warsztacie!
W czasie spotkania dowiesz się:
1. jakie wymagania dotyczące CV i listu motywacyjnego stawiają duże firmy - prosimy uczestniczki o przyniesienie własnego CV i listu motywacyjnego napisanych do wymarzonej firmy, które oceni ekspert,
2. jaki sposób przygotowania dokumentów aplikacyjnych skutkuje przyjęciem do pracy,
3. czego pracodawca oczekuje w czasie rozmowy kwalifikacyjnej pod kątem merytorycznym, ale też wizerunkowym (strój, makijaż itp.),
4. jakie pytania najczęściej pojawiają się podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
5. jakie są rodzaje rozmów kwalifikacyjnych i co oznaczają skróty AC, DC, TQ i do czego poszczególne typy badań i zadań służą.
Spotkanie poprowadzą:
Dorota Grodzicka - Kierownik Zasobów Ludzkich Leroy Merlin w Cieszynie, z 19-letnim doświadczeniem w pracy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi. Zajmuje się wspieraniem rozwoju pracowników, prowadzeniem szkoleń, organizacją i przeprowadzaniem wewnętrznych i zewnętrznych procesów rekrutacyjnych. Od wielu lat współpracuje z Urzędami Pracy, organizatorami Targów i Giełdy Pracy. Prowadzi działania socjalne, kulturalno-oświatowe oraz integracyjne w firmach.
Roma Rojowska - prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie, redaktor naczelna magazynu „Cieszyńskie na obcasach".
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: klubkobietkreatywnych@gmail.com lub na nr tel. 694 786 567.
Każda z uczestniczek:
- dowie się jakie są wymagania nowoczesnych firm wobec kandydatów do pracy,
- wyjdzie ze szkicem wzorowego CV,
- będzie wiedziała jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej,
- spędzi czas w miłej atmosferze,
- skorzysta z możliwości networkingu.
Zapewniamy poczęstunek: cieszyńskie kanapki i „kołocze" oraz napoje. Podczas warsztatu poprosimy o wypełnienie ankiety na temat potrzeb młodych kobiet dotyczących środowiska lokalnego (niespodzianki niewykluczone).