Polski sukces na norweskiej ziemi. Wyróżnienie dla wykładowczyni Akademii WSB

Znakomite wieści ze Skandynawii – dr hab. Iga Lehman, prof. AWSB, reprezentująca Akademię WSB podczas European Academy of Management (EURAM 2026) w norweskim Kristiansand, została finalistką konkursu SIG Innovation Best Paper Award, przyznawanego za najbardziej innowacyjne prace. Referat prof. Lehman pt. „Developing Authorial Voice Through Translingual Pedagogy: Implications for Academic Publishing and Inclusive Leadership Communication” przedstawiał autorski model wspierający rozwój kompetencji publikacyjnych w języku angielskim badaczy funkcjonujących w międzynarodowym środowisku naukowym oraz kompetencji komunikacyjnych przyszłych liderów. Gratulacje prof. Lehman złożył prof. Alessandro Zattoni, president of European Academy of Management.

EURAM 2026 odbywała się w dniach 16 – 19 czerwca. To największa konferencja naukowa z zakresu nauk o zarzadzaniu, zrzeszająca najwybitniejszych badaczy w tej dziedzinie.