Akademia WSB na Krakowskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019

Podczas tegorocznego Salonu Maturzystów Perspektyw w Krakowie, który co roku odwiedza ponad 10 tysięcy maturzystów, stoisko Akademii WSB odwiedził wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego dr Jarosław Gowin.

W dniach 5-6 września 2019 r. odbyła się kolejna edycja Krakowskiego Salonu Maturzystów Perspektyw, którego gospodarzem był Uniwersytet Jagielloński. W tegorocznej edycji Salonu Maturzystów Akademia WSB była jednym z 24 wystawców, którzy mieli możliwość przedstawienia swojej oferty edukacyjnej.

W programie Krakowskiego Salonu Perspektyw można było znaleźć wiele wykładów dla maturzystów, obejmujących tematy takie jak studia za granicą i egzaminy maturalne.

Podczas Inauguracji Krakowskiej edycji Salonu Maturzystów Perspektyw 2019, którą poprowadził Dyrektor OKE w Krakowie,  Lech Gawryłow, wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego  dr Jarosław Gowin powiedział:

Mam dla was najlepszą wiadomość, jaką usłyszycie dzisiaj: będziemy od was więcej wymagać. Idea, jaka przyświecała reformie nauki polskiej, to bowiem podnoszenie poprzeczki coraz wyżej. Będziecie zatem stromo iść w górę. I to jest dla was szansa! Jesteście pokoleniem, przed którym otwiera się o wiele szersza perspektywa niż dla waszych starszych kolegów. Życzę wam jak najmądrzejszych wyborów”.

Podobnie jak wicepremier dr Jarosław Gowin , Akademia WSB życzy tegorocznym maturzystom powodzenia podczas egzaminów maturalnych, wytrwałości w dążeniu do celu oraz szerokich perspektyw.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą studiów Krakowskiego Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB.