Akcja mikołajkowa „Podarek dla seniora"

W dniu 21 grudnia WZ Olkusz Akademii WSB po raz pierwszy zorganizował wraz ze Szkołą Podstawową Nr 10 im. Kornela Makuszyńskiego w Olkuszu akcję mikołajkową „Podarek dla seniora”.

Studenci naszego oddziału licznie odpowiedzieli na ogłoszoną akcję i przekazali dla podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej na ulicy Kantego w Olkuszu prezenty w postaci m.in. słodkości oraz kartki świąteczne wykonane własnoręcznie przez uczniów ze szkoły podstawowej nr 10.
Dopełnieniem wspólnego bardzo wzruszającego i serdecznego spotkania z seniorami w tym dniu były przygotowane przez uczniów piękne Jasełka, wprowadzające do domu seniora świąteczny klimat.

Serdecznie podziękowania dla studentów Akademii WSB w Olkuszu za tak ogromne zaangażowanie się w akcję świąteczną. Podziękowania kierujemy również do uczniów oraz nauczycieli SP nr 10 w Olkuszu za wsparcie oraz włączenie się w nasze działania.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za Waszą bezcenną pomoc i wielkie serce dzięki, którym akcja „Podarek dla seniora” Akademii WSB pomogła 98 osobom osłodzić czas przedświąteczny i poczuć się ważnym dla innych.