30.04.2014

Bezpłatne szkolenia. ZAPRASZAMY!

Studentów oraz Absolwentów Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu zapraszamy do skorzystania z oferty BEZPŁATNYCH szkoleń!

Zapraszamy do udziału w następujących szkoleniach:

Lp.

Szkolenie

Miejsce, data

Opis szkolenia

1.

„Komunikacja interpersonalna i budowanie zespołu”

Wydział Zamiejscowy w Olkuszu
17 – 18. 05.2014
16h
(2 dni po 8h)

Szkolenie komunikacja i budowanie zespołu to warsztat umiejętności komunikowania się i współtworzenia efektywnie działającego zespołu. Całe dwa dni pracy składają się z ćwiczeń w których grupa aktywnie uczestniczy. Każdy z uczestników ma wiele okazji do poznawania siebie i kolegów, wzmacniania swoich atutów i pracy nad słabymi stronami.

Ideą tego szkolenia jest poznanie i trenowanie takich sposobów bycia członkiem zespołu lub jego liderem które zwiększają efektywność zespołu i jednostki.

W tym szkoleniu nie ma wykładów i prezentacji za to  spodziewaj się dyskusji, polemik, wymiany zdań i dużej porcji różnych zadań twórczych. Oczywiście jest też porcja interdyscyplinarnej wiedzy.

Mgr Bartosz Płazak

trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, ekonomista, trener szkół trenerów, biznesu i szkoleniowiec kilku uczelni i firm szkoleniowych, prezes stowarzyszenia Rozwiń Skrzydła. Ulubione tematy szkoleń to twórczość improwizacja i coaching prowokatywny.

2.

„Pisanie aplikacji i rozmowa kwalifikacyjna”

Wydział Zamiejscowy w Olkuszu
31.05.2014
8h

01.06.2014

8h

Szkolenie porusza tematykę spraw związanych z rozmowami kwalifikacyjnymi. Co mówić, jak się zachowywać, jakiego języka ciała używać czyli wszystko o tym jak pokazać siebie w roli idealnego kandydata na stanowisko.

Na naszym szkoleniu nauczysz się technik w jaki sposób są przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

Kurs adresowany do osób które wchodzą na rynek pracy, zaraz po szkole lub po przerwie lub innych zainteresowanych, którzy obecnie poszukują pracy.

Szkolenie jest kierowane również do wszystkich osób zainteresowanych tematyką związaną z rozmowami rekrutacyjnymi.

Mgr Dorota Mularz

UDZIAŁ W SZKOLENIACH JEST BEZPŁATNY! LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o zgłoszenie udziału na adres mailowy: psobczak@wsb.edu.pl

W treści wiadomości proszę podać:

1. Nazwę oraz termin szkolenia.
  2. Imię i Nazwisko.
  3. Telefon kontaktowy i e-mail.

ZAPRASZAMY!

Wszelkie pytania dotyczące szkoleń prosimy kierować do Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu na adres mailowy: psobczak@wsb.edu.pl