Biznesowy Czwartek w Olkuszu

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik oraz JM Rektor Akademii WSB prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz zapraszają do udziału we wspólnej inicjatywie skierowanej do środowiska olkuskiego biznesu, polegającej na cyklicznych spotkaniach przedstawicieli przedsiębiorstw, środowiska nauki oraz samorządu. W wybrany czwartek miesiąca w Olkuszu odbywa się spotkanie tematyczne, w czasie którego ekspert z konkretnej dziedziny przeprowadza wykład bądź warsztat dotyczący szczególnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

Przed nami czerwcowy “Biznesowy Czwartek”, którego tematem będzie: “TEAM IDEAS – grywalizacja interpersonalna”. Inspirujące warsztaty w formule gry szkoleniowej, pozwalające ćwiczyć empatię, lepiej zrozumieć innych i tworzyć zespoły i firmy scalone wspólnymi ideami. Szkolenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych poznawaniem innych, ich świata wartości, pasji i zainteresowań oraz lubiących gry i metodę aktywnej grywalizacji w szkoleniach. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenie własnych kompetencji w zakresie rozumienia potrzeb innych.

Biznesowy Czwartek w Olkuszu odbędzie się 7 czerwca 2018 roku o godz. 9:00 w kawiarni Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu (ul. Francesco Nullo 29). Informacje na temat wydarzenia dostępne na stronie:  www.biznesoweczwartki.wsb.edu.pl . Rejestracji mozna dokonać: tel.: 887-755-200, e-mail: olkusz@wsb.edu.pl . Po wykładzie zapraszamy na wspólną dyskusję przy kawie.

Prowadzący: Michał Dziekoński – ekspert i wykładowca Akademii WSB, dyrektor zarządzający Business Games Institute, firmy tworzącej i wykorzystującej symulacje i gry strategiczne w szkoleniach i rozwoju pracowników. Z myśleniem strategicznym związany od początku kariery zawodowej, przez kilkanaście lat zarządzał marketingiem strategicznym w Grupie Siemens, obecnie działa dodatkowo jako interim manager i konsultant, tworząc systemy planowania i mierzenia efektów marketingu i sprzedaży dla firm. Od ponad 15 lat prowadzi również szkolenia i warsztaty oparte na autorskich grach symulacyjnych; w prowadzonych przez niego projektach uczestniczyło już ponad 10 tysięcy osób. Posiada certyfikaty MBA Oxford Brookes University, the Advanced Certificate in Marketing (CIM) oraz Marketing Training (Orlando, USA). Jest współautorem książek: Jak szybko napisać profesjonalny plan marketingowy, Wskaźniki marketingowe, E-marketing – współczesne trendy: pakiet startowy, Konsument wierny jak pies oraz Projektowanie efektywnych szkoleń. Zapraszamy!