28.08.2015

Dołącz do naszej akcji - "#WSBtujestfajnie" i wymień zdjęcia na bezpłatne indeksy dla dzieci z Domów Dziecka!

Wszystkich studentów, absolwentów, przyjaciół, sympatyków, partnerów biznesowych i nie tylko zapraszamy do wzięcia udziału w internetowej akcji #wsbtujestfajnie.

Wystarczy umieścić na facebooku lub innych mediach społecznościowych zdjęcia z napisem "#wsbtujestfajnie". Nie zapomnijcie oznaczyć go hashtagiem „#wsbtujestfajnie” (na facebooku, twitterze itp. zdjęcia zgromadzą się wówczas w jednym miejscu!).

Za każde 50 osób, które wezmą udział w naszej akcji, Uczelnia przyzna bezpłatny indeks dla dzieci z Domów Dziecka z terenu woj. śląskiego oraz małopolskiego. (UWAGA! Dzięki Waszemu zaangażowaniu, w krótkim czasie udało się już przyznać dwa indeksy!  Liczmy na więcej!)

W przedsięwzięcie włączyli się już studenci, pracownicy, wykładowcy, partnerzy biznesowi Uczelni. Teraz czekamy na Ciebie!

Nominuj swoich znajomych do wzięcia udziału w akcji, lajkuj zdjęcia i przesyłaj je dalej! Niech indeksów dla dzieci będzie jak najwięcej!

Zdjęcia uczestników akcji można zobaczyć m.in, tu: http://www.wsb.edu.pl/wez-udzial-w-akcji-wsbtujestfajnie,new,mg,100.html,8434