20.09.2016

Dzień Bezpłatnych Szkoleń w WZ WSB Olkusz - podsumowanie

W sobotę 17 września 2016 roku w Wydziale Zamiejscowym WSB w Olkuszu odbyła się kolejna edycja Dnia Bezpłatnych Szkoleń. Uczestnicy wydarzenia wzięli udział w warsztatach z obszaru oświaty (w tym logopedii, neurologopedii i autyzmu) oraz finansów.

Zebranych w imieniu Władz Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej przywitał dr inż. Paweł Sobaczak, prezentując bogatą ofertę studiów podyplomowych Uczelni.

Warsztaty prowadzone były przez ekspertów-praktyków, na co dzień wykładowców studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym WSB w Olkuszu:  dr Agnieszkę  Jachowicz,  mgr Danutę Karaś,  mgr Beatę Zawiślak,  mgr Józefa Oczadłego.

- Program szkoleń przygotowaliśmy tak, aby mogły z nich skorzystać zarówno osoby pracujące już w branży, które myślą o podniesieniu swoich kwalifikacji czy uzupełnieniu wiedzy o zmieniające się przepisy albo nowe trendy, ale także osoby, które myślą o zmianie zawodu czy awansie – mówi Dominik Penar, Prodziekan WSB ds. kształcenia ustawicznego.