02.02.2017

Dzień Bezpłatnych Szkoleń w WZ WSB w Olkuszu

18 lutego 2017 r.Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Dzień Bezpłatnych Szkoleń dla nauczycieli, pedagogów i wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym. Szkolenia realizowane będą w Olkuszu i Wolbromiu.

Programy poszczególnych warsztatów zostały przygotowywane przez profesjonalnych wykładowców akademickich, którzy podczas zajęć podzielą się ze słuchaczami swoim praktycznym doświadczeniem. Współpraca uczelni z przedstawicielami wiodących firm i instytucji pozwala na stworzenie unikalnych programów kształcenia, opracowanych przede wszystkim w oparciu o ich wieloletnią praktykę oraz funkcjonowanie w przestrzeni biznesowej oraz społecznej. Uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty, potwierdzające udział w szkoleniu oraz mające znaczący wpływ w przebiegu kariery zawodowej.

Szczegółowy opis warsztatów:

Strukturyzacja czasu, miejsca i przestrzeni edukacyjno-terapeutycznej dziecka ze spektrum autyzmu

Termin warsztatu: 18.02.2017,  godz. 9.00 - 10.30

Miejsce: Olkusz ul. Polna 8

Prowadzący: mgr Marta Ir

Dziedzina: Pedagogika

Podczas warsztatów uczestnicy poznają szereg sprawdzonych rozwiązań dotyczących organizacji przestrzeni edukacyjnej i terapeutycznej,  by stała się funkcjonalna i optymalizowała rozwój dziecka ze spektrum autyzmu. Zostaną przedstawione praktyczne wskazówki, w jaki sposób możemy pomóc dziecku w zdobywaniu nowych umiejętności, inicjowania konwersacji i nawiązywania właściwych interakcji społecznych.

Marta Ir

mgr Marta Ir - terapeuta, pedagog specjalny z długoletnim stażem pracy pedagogicznej, specjalista w zakresie pracy z dziećmi z autyzmem, wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Przedszkola "Wesołe Słoneczka" z oddziałami integracyjnymi w Katowicach.

Rytmika i taniec dla dzieci

Termin warsztatu: 18.02.2017,  godz. 9.00 - 10.30

Miejsce: Olkusz ul. Polna 8

Termin warsztatu: 18.02.2017,  godz. 11.30 - 13.00

Miejsce: Wolbrom ul. Mariacka 28

Prowadzący: mgr Agnieszka Loska

Dziedzina: Pedagogika, Rytmika

Podczas warsztatu uczestnicy poznają nowoczesne metody aktywizujące dzieci poprzez muzykę, ruch oraz taniec.
W programie m.in.:
- nauka piosenek i zabaw wraz z układami choreograficznymi
- nauka prostych tańców dla dzieci
- praca z rekwizytem
- repertuar dla dzieci w wieku przedszkolnym  oraz klas I- III
- trudniejsze układy sceniczne – program dla nauczycieli lubiących występy na scenie
- gra na dziecięcych instrumentach perkusyjnych.
Na szkolenie prosimy zabrać luźny strój i wygodne, miękkie buty!

Agnieszka Loska
mgr Agnieszka Loska - określana przez uczestników szkoleń człowiekiem renesansu, kreatywnym mentorem, porywa charyzmą, energią, z pasją odkrywa w ludziach ich potencjał i dobre strony. Sama z powodzeniem łączy w swej pracy dokonania artystycznej duszy z temperamentem ciekawskiego podróżnika, narciarską zwinnością i biznesową intuicją.
Laureatka wielu branżowych nagród, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Centrum Animacji Kultury w Warszawie oraz Państwowej Szkoły Muzycznej w Poznaniu, właścicielka Studio Tańca i Muzyki RYTM, pomysłodawca wielu szkoleń dla nauczycieli, cały czas niestrudzenie czegoś się uczy. Autorka bogatego zbioru autorskich programów, kompozycji, aranżacji, piosenek, choreografii, zabaw, ćwiczeń, pomysłów wokalno-taneczno-instrumentalnych.
Instruktorka Roku 2005, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet 2013, laureatka konkursu Fundacji Rozwoju Kwalifikacji STELLA VIRIUM Roku 2013 w kategorii „Edukacja”.

REJESTRACJA ON-LINE : KLIKNIJ TUTAJ